Каталог курсів

Нема результатів.

Графік проведення предметно-методичних  тижнів

по СЗШ № 37 на 2015 – 2016 навчальний рік.

Навчальний предмет, назва тижня

квітень

тиждень психології

квітень

В школі працюють методичні об’єднання:

1. Вчителів суспільно гуманітарного циклу, науково-методичний проект «Використання технологій продуктивного навчання та розвиток креативної особистості учнів на уроках суспільно гуманітарного циклу».
  2. Класних керівників, науково-методичний проект «Стимулювання саморозвитку учнів в умовах особисто-орієнтованого навчально-виховного процесу».
  3. Вчителів природничо-математичного циклу, науково-методичний проект «Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії особистості в умовах розбудови громадянського суспільства на уроках природничо-математичного циклу».
  4. Вчителів початкових класів, науково-методичний проект «Розвиток здібностей та інтересу учнів початкових класів до навчання через упровадження педагогічних інновацій у практику».
  5. Вчителів художньо-естетичного циклу, фізичного виховання та трудового навчання, науково-методичний проект «Забезпечення умов для самореалізації особистісного потенціалу учнів в умовах розбудови громадянського суспільства на уроках фізичного виховання та трудового навчання».

З 2015-2016 навчального року розпочали роботу 3 творчі групи:

1. «Екоосвіта для сталого розвитку», керівник Євдокімова В.В., члени групи: Конох А.С., Расулова Д.Д., Донченко Ю.В., Пшетоцький С.О.
  2. «Майбутнє України», керівники: Корнієнко А.П., Євдокимова Л.В., Більницька О.Г. Члени групи: Лелека О.П., Рядська І.Г., Сарсаріді А.Ю., Крупій А.О., Божко Л.І., Іванова І.О.
  3. «Соціокультурна динаміка формування особистості в закладі», керівник Слюсар Ю.К., члени групи: Антипова С.А., Осипенко І.Г., Сівко О.Г., Нор У.С.