Вас вітає бібліотека СЗШ № 37

У нашій бібліотеці можна знайти багато цікавої інформації, познайомитись з новими надходженнями літератури, попрацювати з періодикою, підготувати доповіді та реферати.

Місце розташування бібліотеки – перший поверх.

Фонд шкільної бібліотеки становить 18 469 книг. З них підручників – 12 420 примірників; художньої літератури – 6 049 примірників.

20160114_102921.jpg

До шкільної бібліотеки записано 468 читачів: учнів та вчителів (92% від загальної кількості).

Бібліотекою проводиться робота з поповнення фонду художньою, науково-пізнавальною літературою, періодичними виданнями науково-методичного та пізнавально-розважального характеру.  Допомогу в цьому, також, надають учні та батьки школи ( у 2015 р. проводилася акція “Книга – в дарунок бібліотеці!”, в результаті якої у дар були передані цікаві книги).

Фонд бібліотеки поповнюється літературою,яка приймається на заміну загубленої та пошкодженої. Регулярно проводиться списання застарілої літератури.

Вся робота бібліотеки спрямована на те, щоб бібліотека була дійсно інформаційним,пізнавальним, культурно-освітнім центром школи.  Широко представлені також книжкові виставки, оформлені  до різних знаменних дат.

Шкільна бібліотека активно співпрацює з міськими бібліотеками-філіями №2 і №8. Проводяться  спільні масові заходи.

.