Школа громадянської освіти
Урядовий сайт

Далеко не всі країни мають владні Інтернет-проекти, спрямовані на дитячу та молодіжну аудиторію. З вересня 2007 року сайт для юних громадян має Кабінет Міністрів України. На сторінках Урядового сайту для юних громадян Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства.

Наше місто в мережі Інтернет

Всю необхідну інформацію про місто ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК можна знайти на сайтах нашого міста

• www.dndz.gov.ua
    Це офіційний сайт міської ради Дніпродзержинська. Тут можна прочитати новини міської ради, продивитися відео новини міської інформаційної служби. Можна узнати, про що розмовляє міська рада, знайти відомості про склад міської ради та історії міста.
  • www.dndz.dp.ua
    На цьому сайті все про наше місто. Тут можна знайти будь-яку інформацію – розважальні сторінки, огляд всіх сайтів міста, відео новини міських телеканалів, фотографії міста, карта, прогноз погоди, довідники.
  • Музей історії міста Дніпродзержинська
    Офіційний сайт, на якому можна дізнатися про експозиції та екскурсії музею, ознайомитися з публікаціями щодо історичних подій минулого та сучасного нашого міста, а також перейти за посиланнями та потрапити у різні музеї світу.
  • sports.dp.ua
    Cпортивний сайт міста Дніпродзержинська
  • www.dstu.dp.ua
    Сайт нашого технічного університету.
  • map.online.ua
    Карта нашого міста в он-лайн
  • www.revival-ua.org
    Сайт благодійного фонду «Відродження». Головна мета цього фонду – допомога обездоленим дітям, здійснення добродійної діяльності по наданню обездоленим дітям необхідної допомоги.
  • www.sobitie.com.ua
    Сайт газети «Событие». На цьому сайті всі останні новини міста, а також можна поспілкуватися на форумі щодо питань, які турбують.
  • БИБЛИОПАЗЛЫ
    Блог Дніпродзержинської центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка