ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

Правила прийому учнів до середньої загальноосвітньої школи №37 складені на основі Закону України  "Про загальну середню освіту", статуту закладу, Закону України "Про освіту".

1. До першого класу середньої школи №37 приймаються діти, які досягли 6-річного віку, проживають на мікрорайоні школи або в іншому мікрорайоні, якщо батьки виявили бажання щодо навчання дитини в СЗШ №37.

2. Організацію прийому до школи здійснює директор школи або вчитель, який буде працювати у 1 класі.

3. При вступі до школи батьки або особи, яким надано піклування над дитиною, подають документи:

• заяву на ім'я директора;
  • копію свідоцтва про народження;
  • медичну картку з зазначенням висновку педіатра про дозвіл на навчання;
  • форму профілактичних щеплень.

4. З кінця лютого до кінця квітня поточного року для дітей проводяться заняття "Школи першокласника". На першому занятті з учнем проводяться тестування з метою виявлення готовності дитини до школи.

5. Зарахування осіб до 1 класу здійснюється наказом директора по школі.

6. Прийом документів до 1 класу здійснюється з 10 січня до 31 серпня поточного року.

7. За бажанням батьків дитина протягом року може бути переведена до іншого навчального закладу.