18 жовтня 2016 у парку біля ПК "Хімік" відбулася акція "Осінь у Південному районі"

18 жовтня у парку відпочинку біля ПК "Хімік" на соцмісті відбувся цікавий і пізнавальний захід - акція "Осінь у Південному районі". Організатором цього свята стало підприємство ПАТ "ДніпроАзот" і особисто його генеральний директор Сідоров С.Л., а учасниками змагань і глядачами - учні 6-х класів шкіл соцміста (№19, 20, 37, 42).

Команди шестикласників здійснили віртуальну мандрівку осіннім парком і на 4-х "станціях" виконали різні завдання, в яких прдемонстрували свої знання з екології, усної народної творчості, змогли виявити свої таланти.

Свято відкрив мер міста А.Л. Білоусов, який разом з дітьми повісив годівницю для птахів у місцевому розарії. Він же вручив грамоти переможцям змагань.

На згадку про цей чудовий захід учасники нашої команди зробити фото з мером міста А.Білоусовим

24 жовтня 2016 учні 5-10 класів взяли участь у заходах, присвячених 73-й річниці визволення нашого міста від нацистів

24 жовтня учні 5-10 класів брали участь у заходах, присвячених 73-й річниці визволення нашого міста від нацистів у II-й Світовій війні.

Спочатку старшокласники побували на кладовищі соцміста, де стали учасниками урочистого покладання квітів до меморіалу загиблим визволителям, а потім учні середньої школи взяли участь в урочистому мітингу біля пам'ятника загиблим працівникам ВАТ"ДніпроАзот" На згадку про цю подію діти сфотографувалися з ветеранами II-ї Світової війни, які визволяли наше місто в далекому 1943 році.