Історія школи

У мальовничому зеленому куточку соцміста 1 вересня 1958 року була відкрита СЗШ №37. Декілька років на базі школи функціонувала школа робочої молоді. Неподалік був розташований сирітський будинок, в якому викладали навчальні предмети вчителі закладу.

Першим директором був Журавель Павло Спиридонович, Учасник ВВв,  нагороджений 5 бойовими орденами та 17 медалями, географ за фахом. Він створив колектив однодумців та професіоналів. З 1979 року школу очолила Чернівецька Галина Олександрівна, вчитель німецької мови, займала цю посаду 16 років, і до цього часу працює в школі вчителем, є добрим товаришем і порадником колег. З 1995 року по 2013 рік директором школи працювала Баранова Віра Іванівна. В теперішній час нашу школу очолює Гончар Наталія Миколаївна.

За роки існування загальну середню освіту здобули більше 3 тисяч молодих людей, з них 72 медаліста.

Заслуженим авторитетом і повагою в місті користуються вчителі школи:

• Михайлова Зінаїда Іванівна, яка 40 років працювала в закладі, зараз на заслуженому відпочинку;
  • Колеснікова Тамара Сергіївна, нагороджена орденами «Знак пошани» та Трудового Червоного Прапору, працює в школі вихователем ГПД;
  • Крупій Алла Олексіївна, вчитель української мови та літератури, лаурат педагогічної премії;
  • Кравченко Зінаїда Василівна, колишній завуч, прекрасний математик;
  • Антіпова Світлана Анатоліївна, вчитель історії та правознавства, переможець обласного конкурсу «Вчитель – року 2007»

Школа пишається багатьма випускниками, серед яких:

• Торохтій Анатолій Прокопович, доктор математичних наук, працює в Аделаїдеському університеті професором математики (Південна Австралія);
  • Дейнега Євген Валерійович, голова Баглійської райради;
  • Сафонова Ірина Вікторівна, директор СЗШ №28;
  • Уварова Ірина Володимирівна, заслужений журналіст, працює в газеті «Відомості»;
  • Мокія Тетяна Карлівна, професор Дніпропетровської медичної академії;
  • Корнієнко Анатолій Павлович, викладач фізики професійного ліцею, викладач методист, депутат Баглійської райради;
  • Сівук Людмила Єфимівна, гросмейстер міжнародного класу, директор ДЮСШСК «Промінь».

Педколектив сьогодні – це сплав досвіду, мудрості та молодості і наснаги. Учительським шляхом пішло багато випускників СЗШ №37, для 40% педколективу школа стала рідною назавжди. Завдяки цьому зберігаються і множаться традиції школи.

Школа гостинно відчиняє двері для вихованців притулку для дітей ССД міста, навчання яких здійснюється вже більше 10 років.

Школа сьогодні – це:

• 400 учнів;
  • 30 вихованців притулку;
  • Громадські дитячі організації «Сапфір», «Веселкова країна»;
  • Музей історії школи;
  • Вокальна студія «Мажор»;
  • Шкільна газета «Клас»;
  • Загони «Турбота»;
  • Екологічна бригада «Дивосвіт»;
  • Учительський вокальний ансамбль;
  • Спільний проект управління освіти  і науки, школи та притулку «Творчий учень, активний вихованець, свідомий громадянин»